7 RZECZY KTÓRYCH SIĘ NIE ROBI jeśli nie chcesz zostać CEBULĄ MOTORYZACJIJak nie zostać cebulą Polskiej motoryzacji? Dzisiaj z lekko humorystycznym zabarwieniem przytoczę Wam 7 rzeczy na których nie warto oszczędzać i nie warto robić w samochodzie, bo zaszkodzimy sobie i nie tylko. Dajcie znać jak się podobało zostawcie kciuka w górę i udostępniajcie. WSPÓŁPRACA info@milosnicy4kolek.pl Koniecznie sprawd .

7 RZECZY KTÓRYCH SIĘ NIE ROBI jeśli nie chcesz zostać CEBULĄ MOTORYZACJI

- Co do ostatniego punktu to powinna być stworzona ogólnopolska kampania "Zbij szybę!". Tak żeby jak ktoś zobaczy taką sytuację to się nawet nie zastanawiał.
- Olej, światła, opony... już w kilku aspektach nieświadomie nie jestem cebulą motoryzacji!
- Jak dla mnie dość ciekawe, permanentne brwi Wrocław makijaż ombre i wiele więcej jak pomoglem, to spoko.
- FSO to jest potęga
- Prosze sie odczepic od cebuli. Ja bardzo lubie cebule.
- Hahhahah 1,1 tyś łapek w dół
1,1 tys cebulaków
Brawo Michu ciśnij im
- powinno być 8 bo jeszcze o tym że Janusze boją się jeździć na prawym pasie tylko jeźdzą 60KM\h na lewym pasij aj tego nie rozumiem xd:)
- mówiłś żeby lać olej taki jaki zaleca producent i tu sie zgodze ale jest jedno auto Nissan 350z tam w zaleceniach jest 5w30 naprawde i pojedziesz na autostrade przyśpieszysz do 150 i dup zatrze sie silnik
- Do porady o tych samych opon na jednej osi to chciałbym napisać że w Wielkiej Brytanii kraju bardzo deszczowym nie ma takiegoż wymogu byle oczywiście opony były w dobrym stanie.
- Jeśli chodzi o opony to w angli możesz miec wszystkie opony innego rodzaju
- 10:18 ''naszczac cukrem do baku''? przeciez to nic nie zaszkodzi, robiles test niedawno :D
- Zerwany łącznik stabilizatora nie zagraża w ruchu drogowym?
Trochę żeś poleciał z tematem..
- FSO to jest potęnga
- FSO to jest potęga kurrrrła
- Ok
- Az szkoda slow na czubkow co zostawiaja w taki ukrop zwierzaka albo krasnalka.... w ubieglym roku babka na mnie chciala na policje zadzwonic bo zbilem jej w mercedesie szybe a piesel sie dusil 2-3 min stalem przy samochodzie i twierdze "no nie wytrzymam takiego widoku" i sru w szybe od kierowcy.
- Nie kupuj passata i tyle
- Stać Was na Passata, stać Was na opony 😂
Jak opony droższe od Passata 😂
- Jak se zrobie nowego nika to somentuje.
Teraz moze znajomy uwidzieć i bedzie śmich.
Teraz:

ad.1. Olej. 50-70k??? Połowa Cebul tyle nie przejedzi, więc im to rybka.
Ad 2. Światła? Mózg wystarczy. Może wystarczy to przesada, ale się na nim nie zawiodłem. Jak mi świeci i widzę krawędź światła przed sobą to jest ok. Sprawdzane później na stacji. Jak nie widzę krawędzi obniżam i JA widzę lepiej. A w ostatnich 2 tygodniach to na mieście nocą trąbią za mną bo zatrzymuje się przed przejściami bo nie widzę czy ŚWIĘTE KROWY nie wchodzą za Cebulą która świeci w kozmos.
Ad.3 Jak miałem CC700 żałowałem 0,02zł i 1 zł na żarówce. Ale miałem auto na wypasie.......... Piękne czasy.
To zazwuczaj nie parę ale 15-20 zł =6 piw = wieczorek = Cebula = doradzam - rozumiem(czasami)
Ad 4. Próbowałe, przetestowałem chyba wszystko wymienione. Tak samo jak przy żarówkach. Ale do Golfa Mk4 klasa premium lub conajmniej wyższa. (od lat wyiana na 1 oś to widzę 10-20% wartości samochodu - ale czego się nie robi dla wiernego).
Ad 5. Myślałem, że to już było w 3??? Ale ponoć z Беларусь jest conajmniej jak u nas.
Sory, to był 4.
Ad 4. Pełna zgoda. Nie zdadrzyło mi się czepialstwa, chociaż nie przeszedłem moim Mk4 przeglądu (hamulce).
Ad6. Woda - w starych/bezpiecznych konstrukcjach tak można - sam 2 całe lata w mojej 700-tce na kranówce oblatałem. Ale generalnie - popieram. CZŁOWIEKU - KTO BIERZE TAKIE RZECZY NA URLOP. KTO ZAKŁADA AWARIĘ CHŁODZENIA. Nie zalkadałe, zalałem mineralną lekko gazowaną ( w sumie ubyło 3l na 100km) i Mk4 przeżył. Może dlatego po roku pękła nagrzewnica (zalepiona dotorkiem).
Ad7. Nikt tego mam nadzieję nie robi już śwaidomie.

Straszne.
- FSO to jest potęga! :D
- 👍😋👍