Co zmieniło się w motoryzacji? #39 MOTO DORADCA plusZainteresował Cię CarFi w ofercie Orange ? http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004299021,title,CarFi-,article.html Na przestrzeni lat dość sporo zmieniło się w motoryzacji, począwszy od wyglądu a skończywszy na technicznych właściwościach, czy nowych technologiach. Motoryzacja coraz bardziej idzie w kierunku tworzenia nowych technol .

Co zmieniło się w motoryzacji? #39 MOTO DORADCA plus

- Łącznie wyprodukowano ponad 3300000mln maluchów a nie 4500000mld
- Waldku do gniazda zapalniczki możesz podłączyć niemal dowolny modem LTE wystarczy przejściówka, a co do modemów mobilnych tzw. mydelniczek to w nowych autach nawet nie trzeba przejściówki z zapalniczki na USB ;-)
- A może też tu warto wejść http://omegalublin.pl/poradnik/, w każdym razie ja polecam.
- Ale zauważ materiał oglądany jeszcze :-) widzisz dobrą robotę generalnie zrobiłeś :-)
- Jak lubię oglądać Twoje filmiki Waldku tu mnie nie porwałeś. Taki nieprzygotowany, w zasadzie bez myśli przewodniej, bez rozsądnego morał. Trochę o gruszce trochę o pietruszce. O gadżecie od Sony i zaraz auto od Google. Mnie nie przekonałeś bo w sumie nawet nie wiem do czego. Że motoryzacja się rozwija? Ale, że co? Że dobrze czy źle?. Pozdrawiam
- 4mln Fiata 126.
Z czego większość w Polsce jako 126p.
Jeszcze raz
126 - produkcja włoska
126p- produkcja polska.
- Waldi jesteś Gość :-)
- Wolę swoje CC700 po swapie na 900 od tych nowoczesnych komputerów na kołach. I te obleśne bulwiaste karoserie blee
- Za komuny ceny aut były kosmiczne. Nawet na talon. W 1995 roku, po denominacji, urealniono ceny aut i Maluch kosztował 10 - 12 tyś. tj. 5 do 6 średnich pensji. Polonez kosztował wtedy 20 - 24 tys , a wiec 10 - 12 średnich. Skody i Lady podchodziły pod 30 tys. Najtańsze auto zachodnie klasy B, było jeszcze o kilka tysi droższe / Corsa, Clio /. Pragnę dodać że początkowa cena Malucha / te 69 tyś. / to 20 dobrych , a nie średnich pensji. Wydatek porównywalny do ceny zakupu Golfa w podstawie.
- Heh to ja zwróciłem uwagę na ten komentarz w starym programie auto na TVP2 :)
- Z tą strefą zgniotu przy maluchu poprawiłeś mi humor na cały dzień :D
- Mówiąc o PF 126p należy wspomnieć, że były eksportowane nie tylko do Chin, ale także do Indii, gdzie cieszyły się wielką popularnością jako wrotki dla słoni.
- Ja nie robię prawa jazdy. Czekam aż samochód zrobi to za mnie.
- Ja widzę jeszcze jedną różnicę - starsze auta to były akwaria w porównaniu do dzisiejszych. Niedługo w nowym aucie trzeba będzie dopłacać za montaż tylnej szyby, a boczne z tyłu będą służyć jedynie jako lufcik. No i coraz trudniej zrobić zimny łokieć....
- Moim zdaniem przyszłość motoryzacji to brak kierowcy a będzie nim komputer wszyscy będą pasażerami.
- ja też lubię prowadzić samochód i nie wyobrażam sobie, że kiedys miał by to za mnie robić komputer
- a co do ładowności to jeszcze wanna lodówka i kołyska na dachu , wszystko co się nie zmieściło w aucie jechało na dachu :)
- Nie wiedzieć czemu ale mimo tych wszystkich unowocześnień wolę auta z tamtych lat.
6:00 no tutaj to prawie spadłem z krzesła ,,auto do pierwszej setki przyśpieszało w czasie..." nie wyśmiewam oczywiście, w tych czasach to już nawyk :D
Niech generują sobie te moce tylko niech nie zapomną o ludziach którzy wolą mieć w 2.0 100 czy 150 koni bez turbo, tony kabli i układów scalonych...
- Jak oglądam nowe auta i widzie jakie mają poważne naprawy muszą przechodzi i same koszty to wolę zostać przy swoim dużym fiacie którym potrafię na parkingu zrobić uszczelkę pod głowicą i pojechać na drugi dzień .Powoli można także zauważać się nie którzy producenci szukają sposób aby normalny kowalski tego nie naprawił a pojechał do serwisu z powodu spalonej żarówki a kiedyś nie było nie do pomyślenia żebyś żarówki na środku drogi w maluchu nie wymienił czy dużym fiacie.
- Przyszłośc motoryzacji? Coraz więcej elektroniki, coraz droższe w zakupie (Focus I 1999 - średnio 50 000 zł, Focus 2015 - 85 000 zł), eksploatacji, serwisowaniu, coraz więcej będą tracić na wartości i się psuć, a nawet niedługo będzie jak z grami komputerowymi na Steam'ie - nie będziemy mogli ich mieć na własność, tylko producenci będą je nam tylko udostępniać za odpowiednią słoną opłatą, oczywiście wiedząc w każdej chwili gdzie dany samochód się znajduje..
- Przepraszam bardzo ale to, że kiedyś i teraz samochód kosztuje 20 pensji to nie znaczy, że koszty życia są takie same i że mieszkania też są w tej samej cenie. Po za tym jak zwykle wszystko super jak w każdym filmie ;)