ile zarabia mechanik samochodowy? Jak zostać mechanikiem samochodowym?ile zarabia mechanik samochodowy? Jak zostać mechanikiem samochodowym? Dowiedz się na jakie zarobki mogą liczyć mechanicy w Polsce i za granicą. Poznaj średnią zarobków mechaników w Polsce pracujących powyżej 10 lat. Przekonaj się na jakie wynagrodzenie liczyć może ta grupa zawodowa i jakie są wady i zalety tego zawodu. Spodobał Ci .

ile zarabia mechanik samochodowy? Jak zostać mechanikiem samochodowym?

- 6k idzie zarobić nawet
- Dzięki 😁
- Dziękuje
- dobra atmosfera jest najważniejsza, ponieważ nie zdarza się to często..
- pracuje 6 lat z własnego doświadczenia powiem że trzeba mieć to we krwi bo ogólnie realia są inne trzeba się nadźwigać oraz namęczyć jest sporo nerwów ale też czasem też dobrej atmosfery po mimo tego że się zarabia dobrze to trzeba się narobić . no i nie nakręcajcie się bo ta praca w cale nie jest taka łatwa. Tak samo jeżeli chodzi o zarobki pamiętajcie ludzie że to jest tylko średnia!! nikt nie mówi że akurat tyle będziecie zarabiać a tym bardziej jak ja szukałem roboty to musiałem mieć przepracowane 3 lata żeby dostać przynajmniej te 3800. także nie ma co się nakręcać nie chce was zniechęcać tylko są takie realia z resztą róbcie jak chcecie pójdziecie do wrasztatu pierwszy raz to się przekonacie .
- 3:05 silnika sam nie podniesiesz
- 3:05 silnik waży ok 300 kg jak chcesz go nieść?
- a ty jesteś mechanikiem mam pytanie @Szybki Sukces
- ja chcialem byc ochrona ale moze bede ale ja bede w roku 2021 we wrzesniu w kierunku klasy branzowej zaczynajac szedl jako mechanik i myslalem zostac mechanikiem sobie tak po ukonczeniu zawodówki i bede po znajomosci dziadka to bede mial praktyki i cos znakomitego praktyki od wrzesnia a mechanikiem samochodowym zwykłym zostaje dzk za porady tak ogladam filmiki jako praktyki itd
- Ej ale silnika się na specjalnym dźwigu
Nosi Ale okej
- Mega dzięki, akurat miałem zamiar być mechanikiem i jeszcze bardziej przybliżyłeś mi ten zawód 😀
- Super dziękuje ci dzięki tobie uświadomiłem sobie że to fajny zawód
- 3:02 akurat to do silników są niech to nazwe "małe dźwigi" które mają kółka więc trzeba tylko go przesunąć
- 4k jako mechanik? XD
- Szybki Sukces zrób filmik o zawodzie mechanik motocyklowy (jak to wygląda wszystko, zarobki, nauka itd.)
- Śilniki to akurat ważą ponad 200 kg bez skrzyni biegów
- Jak nie oszuka kogoś to nie zarobi. Takie są polskie realia
- Ale pokoloryzowal zawod xddd calkiem jest inaczej xsd