INTERNETOWI JANUSZE MOTORYZACJI. Wszystko wiem więc się WYPOWIEM !!!Janusze motoryzacji, wbrew pozorom to nie tylko Ja :) ale także szeroko zakrojone grono ludzi którzy znają się na wszystkim od polityki kuchni po mechanikę i piłkę nożną. Dzisiejszy odcinek chociaż luźny i niedzielny jest odcinkiem nagranym jakiś czas temu, ale doskonale obrazuje nam ,że zanim coś napiszemy i zostawimy w internetach w .

INTERNETOWI JANUSZE MOTORYZACJI. Wszystko wiem więc się WYPOWIEM !!!

- Michu jak Cię lubię i szanuję to co robisz to przy temacie lambo przycebuliłeś fest, obrazując to: parawan sandał i skarpeta ;'). Nic to cebula czy nie to piątekczka za film ::D
- co Pan powie?
- Ja bym wszedł tu na stronę http://www.paletymagazynowe.pl/, zawsze to jest też przydatne.
- Takim właśnie Januszem jesteś ty Łysy.
- Więcej głupich niż mądrych...
- Łysy jest naprawdę tak mało inteligentny?
- dobrze jest
- na grupkach na fb to największe matoły są xD
- Plytkarza zmień he
- Ciekawe podsumowanie "inteligjencji internetów"
Akurat tutaj przez pryzmat motoryzacji.
- Tak
- Niewiem czy sie smiac czy plakac
- Jestem elektromonterem z wykształcenia,hydraulikiem z dokształcenia,mechanikiem z umiłowania i samo nauczania.Pomógł mi w tym mój ojciec który był mechanikiem który składał i rozbierał do naprawy, wielkie górnicze kombajny. On sam sobie naprawiał swoją WSK 125 z roku 1960 potem Syrenkę 5.A imię miał Marek.Na moje nieszczęście nadał mi imię Janusz. Pod jego okiem uczyłem się mechaniki.To był mój Komarek. Potem doszły książki,czyli dużo teorii.Następna praktyka to oczywiście Maluch. Potem 10-cio letnia Mazda 323F z 1983 z panewkami które były powodem rozerwania silnika.To stwierdziłem po autopsji denata.Wymianę silnika sam zrobiłem. Potem Tiko (przeguby i zwrotnice+ruda),Mazda 323 F, z chowanymi lampami (1993) tylne wahacze i ruda.W tym samym czasie Opel Astra pierwszej generacji (układ zapłonowy to katastrofa).Następnie Mazdy 626 kombi i sedan (1995 i 1996) .Kombi to tylko ruda ale sedan kosztował mnie wymianę silnika przez złą diagnozę mechanika (fajny rym dla rapera) sam nie miałem czasu na to aby się tym zająć. Późniejsza moja autopsja niby denata wykazała wypaloną dziurę w zaworze.Potem Mazda 6(2005) to tylko łożysko lewego przedniego koła i przegub po tej samej stronie,no i oczywiście ruda.Potem Mazda 3 1,5 Core (2014 )6,5 l/100 km to tylko płyny ustrojowe i oczywiście obowiązkowo hamulce.Teraz Mazda 3 2,0 (2015) 5,5 l/100 km to też płyny i hamulce.Te dane o spalaniu odnoszą się do średniego spalania pomiędzy-miasto,drogi krajowe w Danii i autostrady w drodze do Polski i z powrotem.
To tyle na wstępie. Do czego jednak zmierzam ? Czytajcie dalej.

Janusz Kulig (rajdowiec), Janusz Gajos (aktor), Janusz Kusociński (sportowiec olimpijski), Janusz Korczak (lekarz,pisarz) . Można by było tak wymieniać nazwiska o imieniu Janusz bez końca. Pytanie Podstawowe to - czy w tytule, czegokolwiek, musi istnieć imię własne osoby która z danym tematem w ogóle nie ma nic wspólnego,a mimo to może poczuć się nie dowartościowana,wręcz obrażana ??? !!!

Nawet opis Wikipedii mnie nie przekonuje, abym się z tym godził. Jest wiele innych określeń opisujących głupotę.Np:młot ,kretyn itp.

Ja, o imieniu Janusz, roboty jakie mam do wykonania robię tylko jeden raz. Zawsze daję sobie czas na przemyślenie tego co robię.

Uważam, że osoby które nie mają czasu na przemyślenia robią tą samą robotę drugi raz, albo kolejny następny.
Nie rozumiem,jak to jest,że niektórzy nie mają czasu żeby zrobić tylko jeden raz,a potem znajdują czas na powtórkę tego samego.

Przepraszam, odbiegłem od tematu głównego. Nie używać imion własnych do określania innych.
Jak się poczujesz gdy ktoś opisze Ciebie jako np. obszczymurek ,używając twojego imienia.
- No spoko odcinek haha . Ale nie rozumiem że dziwisz się komentarzom ludzi widzących bogatego gościa ( tak przy okazji bijącego się o dwa pokoje w Andrychowie ) , ładującego gaz do lamborgini . Nie każdy ma taką wiedzę jak ty i Pudzian i zna rozmiar bagażnika w lambo . Pozdro
- oj Janusz bredzisz
- Fajny materiał i trafny. Oglądam was dość długo, ale po tym filmie daje suba.
- Pomocy świece mi w dieslu zalało a no i gaźnik - pływak sie zawiesił
- Tak sobie mysle ze wiekszosc ludzi co pisze te glupoty zeby wlasnie inni co to czytaja sie spinali że 'Janusze'
- Dobrą robote robicie Łysy. ..
- Jackowski II...wierzcie we mnie a nie zabladzicie?
- No masz rację. Ale nakrecasz film tylko pod reklamę. Wypowiadasz się na jakiś temat o którym nie masz pojęcia(ubezpieczenie) A cisniesz beke z innych Januszy.