Jak wygląda Porządna Blacharka i LAKIERKA? I ILE TO Kosztuje? Patologia Polskich Blacharzy!Patologia Polskich blacharni i lakierni, czyli zobaczmy jak wygląda lakiernia i blacharnia z prawdziwego zdarzenia oraz policzmy ile to powinno kosztować oraz dlaczego, czyli ciąg dalszy znanej i lubianej serii. Zgadzasz się? To kciuk w górę i daj suba by być na bieżąco. Zostawcie też kciuk w górę dla Sławka i AAColor: ------------- .

Jak wygląda Porządna Blacharka i LAKIERKA? I ILE TO Kosztuje? Patologia Polskich Blacharzy!

- Super ciekawy odcinek 👍
- Patologia to firmy ubezpieczeniowe które są bezkarne i oszukują wyceny , zaniżają robociznę i zmuszają do kupna części chińskich zamienników złej jakości !!!
- A może też tu warto wejść trening personalny lublin więcej to już w google trzeba.
- Witam i
Pozdrawiam.
Marcin.
Na wiosnę zostawiam auto u mojego mechanika z mojej wsi Sygontka i robimy tuleje wachacze sprężyny tył w moim Oplu Vectra B (100 lat👍 Lift)1.8 99r.
Myślę że zrobi piaskowanie tyłka przy wachaczach a może i pomaluje sierpy z tyłu.
Jak dobrze pójdzie zmiesze się w 2500😁 1500 do łapy i 4 raty po 250.
Nie jest to szwagier bo hamstwa nie znoszę ale po wcześniejszych mechanikach zostały mi wrzody ale Adrian to Fachowiec jak i jego Stary👍
Miałbym w sumie te 15tysi które zaoszczędziłem na LPG przez 12 lat ale w między czasie zrobiłem głowicę panewki pierścienie zawieszenie przód klimę hamulce na tiptop z przewodami giętkimi i miedzianymi i chyba już 3 rozrząd 😁
Bardzo dużo tych złych ludzi (mechaników) używa pewnego rodzaju hipnozy. Ja po 3 tygodniach u mechanika w Częstochowie na ul Matejki zabrałem auto lawetą od niego bo śniło mi się po nocach. Przyszedłem do typa z wtryskiwaczem w ręku z synem na plecach a alkoholik mi mówi że za 2 dni. Zapłaciłem 250 zeta w sobotę za 1.5km lawety pod blok i założyłem wtryskiwacz na parkingu. Później zajął się gazownik i znalazł przyczynę (check engine) było to przetarcie izolacji kabla sygnałowego LPG w wiązce. A dziad mi wtryskiwacz uszkodził.
Pamiętajcie słuchajcie patrzcie w oczy i uciekajcie przed przemiłymi ludźmi co mówią to co chcecie usłyszeć.
👍.
Może w następnym życiu uda mi się szybciej dorobić. 👍
- Dobra lekcja, zwłaszcza, że sam chciałbym w przyszłości zmienić kolor całego samochodu. Dobra robota Michu!
- Mega super artykuł.pozdro.dużo dobrego tematu.
- Stoliczka. Pozdrawiam
- Chyba bardziej patologia polskich klientów blacharzy-lakierników. Przyjeżdża taki i chce za 100zł zrobić pół samochodu. "Panie a może da rade taniej? Może być byle jak bo to na sprzedaż auto." I potem się dziwić że takie szroty na rynku.
- Spoko odcinek . Powiem wam ze i na zachodzie firmy ubezpieczeniowe obnizaja koszta napraw. Pozdro
- No tak oddaj na ubezpieczalnie, raz tak zrobiłem zamiast tylko tylnego błotnika, pomalowali mi też i przedni błotnik :)
- super materiał
- Dopóki większość nas będzie zarabiać od 3 do 5 tys mając na utrzymaniu rodzinę nie będzie nas stać nawet na malowanie auta jesteśmy biedni i tyle.
- 💪🇵🇱👊
- Ja wytrwałem do końca bo ciekawe rzeczy warto zobaczyć do końca ( STŁÓCZKA )
- Stłuczka
- Stłuczka
- Gdzie można kupić taki stolik kawowy? :D 36:40
- Super odcinek, pełna profeska :)
- stłuczka :)
- Dlaczego nie aktualizujesz tego jak wyliczasz tą składkę ? Cały czas jest tam z września. Ja wyliczając w czerwcu wyliczyli mi na 800zł a już w lipcu wyliczyli mi na 1200zł. Więc zrezygnowałem z tego bo nawet z ich 150zł bonusem nie opłacało mi się to. Pozdrawiam . :)
- mnie " PZu "wyliczyło 3500 szkody ,bezgotówkowo wyszło 9900 +200 zł za malowanie błotnika bo byłszpachlowany