Jestem firmą, która testuje samochody - praca marzeń?Od programisty do dziennikarza motoryzacyjnego - skrót 25 lat w jednym filmie. Facebook: https://www.facebook.com/zacharoffpl Instagram: https://instagram.com/zachar_off .

Jestem firmą, która testuje samochody - praca marzeń?

- I tutaj mi właśnie odpowiedziałeś na pytanie pod z pod innego Twojego filmu „i co z tym programowaniem” ;) Gratulacje do dziś nie znałem Twojego portalu ;) Może wstyd, ale mieszkając za granicą nie miałem potrzeby korzystania a na Ciebie trafiłem dopiero oglądając filmy o pompie ciepła, bo testy samochodów oglądałem zawsze angielskie, od dziś jednak jestem Twoim fanem;) I z czystej ciekawości czy nadal sam zajmujesz się portalem od strony programistycznej?
- Super bardzo pozytywna historia. U mnie gorzej skończyłem technikum zawodowe matura praca także w Niemczech najpierw w Cyrku Krone Monachium spoko jako kierowca. Później jako sprzedawca jeździłem do Włoch. Później jako przedstawiciel handlowy. Był 11/09. Później jako kierowca LKW w Holandii Niemczech. Już od 11/09 zdałem sobie sprawę, że coś ważnego dzieje się obok mnie i próbowałem to zrozumieć. Wziąłem Biblię do ręki czytam i szok księga "genesis" jest fałszywa ! Zacząłem medytować starać zrozumieć się cywilizację ludzi i kim i czym jest Bóg skoro Biblia jest fałszywa ! Zacząłem dostrzegać naturę jej piękno i mądrość aż w końcu pewnego Dnia łącząc się z Bogiem ( dzisiaj już wiem jest taki narząd jak szyszynka ) otrzymałem odpowiedź i napisałem prawdziwą Genezę Stworzenia Świata ! WHAW pomyślałem i się bardzo i zdziwiłem Świat umysły ludzi są zainfekowane fałszywymi religiami nikt nie chcę poznać Genezy Stworzenia ! Wszędzie gdzie pisze do wydawnictw episkopatu zakonów Uniwersytetów ZONK drzwi zamknięte ! załamka po trzech latach intensywnej walki jestem już out energetycznie finansowo dętka ! A Bóg cóż nie może mnie podesłać środków na Pokojową Apokalipsę bo ich nie posiada On może podesłać mnie tylko plazmę ! A tego nie chcę więc piszę do instytucji finansowych do mediów do służb tajnych i ŚCIANA ! WSZYSTKO OPANOWANE PRZEZ SATANISTYCZNĄ FAŁSZYWĄ IDEOLOGIĘ ! Abym Chociaż znał się dobrze na IT. Umiem chyba pisać znam Genezę Stworzenia Świata a nie potrafię się przebić ! Gdyby jeszcze spotkał taką Violę jak Ty ale niestety w Polin sami katolicy nawet moja żona to zatwardziała katoliczka czuję się bezsilny i podłamany. Kanał na YT o dziwo odblokowali mnie po 2 latach banu konto to znaczy pozwolili mnie utworzyć nowe ! Dlaczego ? ! przecież piszę prawdę nie jestem złodziejem oszustem naciągaczem dlaczego ? ! A no właśnie dlatego ,że nadepnąłem na odcisk fałszywym religiom judaizmowi i katolicyzmowi ! Sam nie dam rady to jest mega giga męczące iść pod prąd ! Prąd który wiedzie Nas do samozniszczenia całą cywilizację ! Znikąd pomocy a Bóg ? cóż on może zrobić Nam tylko RESET ! Bez marketingowców IT bez zgranej drużyny nie dam rady a większość się boi nawet dotknąć tematu ostatnio odmówiono mnie wydania 2 książek ! Nie wolno pisać PRAWDY o religiach a przecież podobno PRAWDA ma Nas wyzwolić ? !!!
- A tu może zerkałeś granit.lublin.pl, doczytać i zobaczyć warto.
- Ooo... AGH! Pozdrawia podwójny inż po 8 latach zaocznego studiowania :)
- Ciekawa historia Zachar. Ważne, że robisz to co lubisz.
- Szacun
- Tworzysz historie samochodów....ale sam również masz za sobą nietuzinkową historię życia....Brawo !!!
- nie wiem czemu zniekształcił mój początek ale tam miało być Witaj Zachar.
- Witaj zachód Nissana e NV200 i chciałbym na nim zamontować fotowoltaikę która by mi od szafki kiedy ja jestem w pracy a tam stoi Stoję na dworzu on się cały czas doładował. Pojemność dachu jest bardzo duża no i chciałbym tam co najmniej trzy panele zamontować jaka jest możliwość i Co należałoby zrobić i ile należałoby zainwestować ?
- Jakby tu ... Dziękuję Zachar.
- 5:53 ej przecież to Bydgoszcz :D Wiola jest z Bydgoszczy ? czy to przypadkiem tam czy to dosłownie prawie identyczne miejsce w Wawie czy gdzieś indziej ? ;d
- Brawo! Bardzo trafiony film. Mam nadzieję, że wielu osobom otworzy oczy na rzeczywistość przedsiębiorcy. Pozdrawiam
- To zdziwieni, gdy oglądasz portal AutoCentrum od lat, widzisz filmiki Zacharem, myślisz że spoko gościa wynajęli do nagrywania, wchodzisz po jakimś czasie na jego profil na YT, oglądasz filmiki i dowiadujesz się, że najpierw był Zachar, a dopiero potem AutoCentrum (analogia do tego co było pierwsze - jajko czy kura?)😅 wszystkiego dobrego i nieustannego rozwoju w każdej dziedzinie życia :)
- Fajnie opowiedziana, nietuzinkowa historia, którą się świetnie ogląda. I właśnie ta jakość video również zwróciła moją uwagę - materiał posiada prawie filmowy look, co mi bardzo odpowiada. Mogę spytać jaki sprzęt jest używany do nagrywania materiału? Mam na myśli ujęcia wykonane przez operatora. Pozdrawiam i oby tak dalej! :)
- Witam
Czy nie myślał Pan o zrobieniu cyklu serii testów samochodów typu Plugin. Rok 20 i 21 jest rokiem wielu premier tego typu samochodów. Myślę że wielu widzów chętnie by widziało takie materiały, ponieważ jest to temat na czasie ze względu na wysyp instalacji fotowoltaicznych. Zresztą sam Pan z takiej korzysta. Proszę rozważyć moją sugestię.
Pozdrawiam
- Jak pan ocenia auto Cadillac Deville

Z rocznika 1970 roku ? I czy by pan nagrał o tym aucie materiał z góry dziękuję za odpowiedź i miłego dnia życzę
- morze nie typowo ale zobaczę czy odpowiesz....... na post, z.... ponad dwóch lat..... ja też
jestem z Koszalina
- Wiola to szczęściara😉
- Niezwykłe! Mamy niewiarygodnie podobną historię :). Ja też jestem programistą, napisałem w szkole grę (w pascal'u), też uruchomiłem portal z bazą, ale motocykli, też mam swoją działalność, też nagrywałem pierwszy film pożyczoną kamerką, też mam fajną żonę, też założyłem ostatnio fotowoltaikę i pompę ciepła. Tylko 2 metrów i kampera nie mam ;). No i Twój sukces jest 100 razy większy niż mój :P. Pozdrawiam!
- Nauczyles sie czytac w wieku 4 lat i sam programowac,az tu nagle kobieta popycha cie do innego dzialania. Miales duuuzo szczescia w zyciu.
- Zachar jesteś bardzo w porządku człowiekiem. Pozdro!