Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)Przedstawiam pomysł na drobną naprawę blacharską w samochodzie leciwym którego nikt za drobne nie będzie chciał naprawiać gdyż warsztaty obłożone są drogimi naprawami . Drobna naprawa blacharska w systemie Adam Słodowy - w dzisiejszych czasach samodzielna naprawa lub oddanie samochodu na złom bo warsztat takiej drobnicy się nie podej .

Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)

- Jakby ktoś bardzo mocno się denerwował moim nieprofesjonalnym podejściem do tematu dodam że ostatnimi czasy permanentny perfekcjonizm został zaliczony do zaburzeń psychicznych - to nie żart :)
- a dobraą klapę kupi za 100 zł.. 😑
- Wygląda nienajgorzej.
Najważniejsze, że działa.
- Majster ma konkurenta
- Lepszy źle położony lakier niż zajebiście położona rdza.
- Daj znać ile Ci to wytrzyma
Pozdrawiam
- Mruczysław
- Robota bez sensu,i tak b.szybko ruda da znać o sobie.Lepiej kupić jakąś używkę zdrową i dobrze ją zabezpieczyć.
- Życzę dalszych sukcesów. Zdrów!!!
- Nie szlifuj szpachli na wodę...
- Robota prima sort 👌
- Jak trzyma ta masa? Mam dwie dziury w dachu po kogutach i szukam alternatywy dla spawania. Jest szansa powodzenia takiego klejenia, czy nie ma co tracić czasu?
- mi tam klapa bagaznika w golfinie 4 sie trzymaaaa nawet sladu rdzy a stoi na deszczu jezdi po soli w zimie i smiga jestem z niej dumny co prawda ma juz problemy ze skrzynią bo pan mehcanik profesjonalista za cene nowej szkrzyni stwierdzil ze ją zregeneruje
- Zrób sobie piaskarke syfonową, na prawdę się przydaje;)
- Działać działa, bez przegrzewania spawarką wolniej będzie rdzewieć, raczej mniejszym kosztem pracy i finansów, do napraw karoserii i elementów estetyki bardzo fajna alternatywa. Spoko się ogląda, kreatywnie ,Pozdrawiam.
- Panie lux rrobota
- Polak potrafi !!!
- Można by to było od środka wzmocnić włóknem.
- Jeśli coś jest głupie, a działa to już nie jest głupie 😁😁😁
Fajnie wyszło, a folia zrobi dodatkową robotę 👍👍👍👍
- Taaaa. Człowiek się nadyma, stara być super dokładny - chwila zagapienia i dwa dni pracy w p*u. o_O W sumie - zdrowie jest ważne a nie głupoty. :) Pozdrawiam.