Naprawiamy uszkodzone Audi A4 2014 z USA #1Dzisiaj zapraszam was do obejrzenia pierwszego odcinka z nowej serii - Audi A4 2014 w 2.0T quattro! Mam nadzieję, że seria wam się spodoba, dzięki za obejrzenie i zapraszam do subskrypcji kanału! https://www.wscars.pl Instagram: https://www.instagram.com/ws_cars E-mail: kontakt@wscars.pl .

Naprawiamy uszkodzone Audi A4 2014 z USA #1

- Ile mniej więcej wyszło za naprawę i przerobienie lamp i reszty pierdół na standardy eu? Zastanawiam się nad sprowadzeniem takiego egzemplarza
- Mam jedno pytanie, jak i gdzie załatwić transport auta z usa? pozdrawiam
- Xd 34 netto za zwykle a4 plus przebieg .
- Po co ściągać auto z USA z przebiegiem prawie 200tyś km za 43tyś zł? Po naprawie na oryginalnych częściach będzie kosztowało 60tyś. Ten rocznik z tym przebiegiem (nie wiem jakie wyposażenie, ale po kierownicy widzę że średnie, w premium plus była 3-ramienna u was jest cztero) w Polsce kupicie poleasingowe w tej cenie. Ogólnie robiąc auto z USA dla siebie zyskuje się na niskim przebiegu, bo takich się szuka. Cenowo remontując na oryginalnych częściach wyjdzie tak samo jak poleasingowe (odnoszę się do nich, a nie do szrotow sprzedawanych 20% taniej).
- 43 tysiące brutto to przepłacone w cholerę.duzi roboty, przebieg ogromny
- Kiedy kolejny odcinek
- Ile finalnie wyszła naprawa?
- To sie oplaca w ogole?
- czy jesteście w stanie sprowadzić mi mercedesa SL 500,560 sprzed 1989?
- Zamontujcie lampy biksenonowe bo A4 na H7 to bida w kit... oczywiście mam na mysli komplet z kodowaniem.

Pozdro
- Kozak gablota