PRACE NAD MERCEDES DLA WIDZÓW !!! BY M4K GARAGEPewnie bardzo wielu z Was interesuje jak wyglądają prace na mercedesem dla widzów, dziś pokazuje na jakim wszystko jest etapie i jak będzie wyglądało. Pamiętajcie aby stać się właścicielem tego klasyka kciuk w górę subskrypcja i udostępniamy!! Zestaw narzędzi otrzyma każda osoba, która przez tydzień ( do 2 czerwca włącznie) o .

PRACE NAD MERCEDES DLA WIDZÓW !!! BY M4K GARAGE

- Kapitalne auto!!! 😍
- Ale ten kolor robi wrażenie
- Michu, szanuję twoją pracę ale fakt że reklamujesz tych oszustów z carvertical trochę na minus. Bo może ty dostałeś od nich hajs za reklamę, a ilu ludzi oszukają dzięki temu ? Powtarzasz gdyby nie my, że widzowie bla bla... i wciskasz im taką minę. Zweryfikuj może porządnie ten servis. Pozdrawiam
- Obejrzyjcie sobie. https://www.youtube.com/watch?v=94oNASZfcoQ
- Michu - dlaczego reklamujesz Car Vertical, jeśli robią ludzi w ciula? Wpisuje VIN np. KNEJE000000000000 i magicznie znaleziono pojazd. Wnikając.. w ogóle historia się nie zgadza z rzeczywistością.
- Wszystko ładnie tylko ten zderzak...
- Niestety BMW nie zostanie zbudowane
- JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI !!!
- Wyglada jak lakier z. U.S.A kendy
- Moge dac takiego merola
- Ile rdzy przykryte ... i na jaki czas ?
- Grubo 😬💪
- Sztos
- Łysy mam Opla pod kolorek merusia
- Tak ponownie oglądam wszystko bo nie kojarzę informacji na temat skrzyni biegów. Rozumiem ze manual będzie na wyposarzeniu?
- Jest pompa!!
- Butla z gazem wejdzie? xD
- Miałem 5 starych Mercedesów + jednego na części, będąc w posiadaniu 190tki zaraziłem brata gwiazdą i on też kupił sobie taką 2.0 w gnojowicy. Od kiedy ogłosiłeś że w nastepnym projekcie chodzi Ci po głowie gwiazda to niecierpliwie czekałem. Powiem tak.. Mam już wolny garaż na to cudo 😍
- MEGA auto, MEGA projekt. BRAWO dla całej ekipy !!!
- Kurcze takie ałteczko i móc nim jeździć spełnienie marzeń pozdrawiam wszytskich i zdrowia wszystkim z MK4 garage 😀😁