Sprawdziliśmy jak działa aktywne zawieszenie w samochodzie! #ABC_MotoryzacjiOglądaj "ABC Motoryzacji" w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/abc-motoryzacji-odcinki,30156/odcinek-1,S01E01,203944 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1 Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawi .

Sprawdziliśmy jak działa aktywne zawieszenie w samochodzie! #ABC_Motoryzacji

- Opiłki oleju ?
- Coś się chyba pomieszało gdyż to nie jest amortyzator typu Audi R8 lub inne sportowe auta gdzie znajduje się płyn magnetoreologiczny, w tym amortyzatorze co jest opisywany za twardość odpowiadają cewki gdzie przy podaniu prądu zamykają lub otwierają przepływ oleju w zależności od modelu auta
- Kiedyś byłem zmuszony naprawić amortyzatory. Normalnie nie warto ale się da 😂 kurcze a mogłem tam opilkow nasypac i kablem owinąć 😂
- wow ale schudłeś
- Czyżby Pan Duda nie miał czasu?;)
- Motokoty już dawno to pokazali
- Witam panie Przemku. Przemiana o 360. Widziałem pana na żywo na RFC przedwczoraj (Chłopak co próbował lawetą wyjechać 😂😂) także mogę to powiedzieć, zupełnie inny człowiek.
- Stary odcinek
- Coraz lepsze te odcinki
Proszę kontynuować
- Przemek nie skoczył mówić na koniec i już go ucieli.
- Ciekwe czy w regenerowanych też jest taki olej z opiłkami
- Wolałem Grześka i 101 napraw
- w końcu gruby nie marudzi
- Świetnie wytłumaczone
- nikt nie pytał, każdy potrzebował :D
- Co się dziwić? Podatki , opłaty, haracze , składki, zusy , pierduly , a na chleb zostaję 40% że wszystkiego
- To jest tak zwana ciecz raeologiczna
- Przepraszam Pana prowadzącego. Kiedy wróci Przemek?
- A jaki tam jest gaz? Tego się nie dowiedziałem najpierw mówią że jest olej później że jest gaz a dla mnie to poprostu to był efekt wyrównywania się ciśnień ale może ktoś mądrzejszy mi powie ze się mylę?
- W końcu coś ciekawego