Zobacz jak zużywa się przekładnia kierownicza! #Samochód_Marzeń_KlimkaOglądaj "Samochód Marzeń Adama Klimka" w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-adama-klimka-odcinki,27464/odcinek-5,S01E05,185453 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1 Adam Klimek jest znany z zamiłowania do sa .

Zobacz jak zużywa się przekładnia kierownicza! #Samochód_Marzeń_Klimka

- Nikt na żadnym filmie jaki oglądałem na YT, nie wspomina, że w przekładni kierowniczej luz może powstać także przez małe łożysko, jedno z dwóch na którym pracuje rozdzielacz. Przerabiałem temat w moim e46, kupiłem używaną przekładnie za 250 zł w idealnym stanie. A w starej wymieniłem to jedno małe łożysko, zamontowałem z powrotem i cud, nie było żadnego luzu na listwie, nie trzeba było dokręcać teflonowego ślizgu do listwy. Tak że szkoda ze ludzie często dają się nabrać na regenerację za 1000+ polskich PLN ów. Jeśli nie cieknie, a wyje często pomaga wymiana płynu wspomagania, chodzi o dokładne płukanie całego układu pompy i przewodów i przekładni kilkukrotne, a jeśli powstaje luz na kierownicy to nie trzeba od razu winić za to magla, bo na kolumnie od kierownicy do magla są też inne elementy które mogą być wadliwe. Pozdrawiam Wszystkich.
- Ta animacja w końcówce nareszcie mi wyjaśniła na czym polega wspomaganie keirownicze <3 Więcej takich animacji proszę !
- Moim zdaniem take, https://www.youtube.com/watch?v=1pSVGkExOIc - może i więcej, ale czy ok?
- Jak klasyczny Tvn to bez komentarza zotawię to TVN TURBO jest przekozak!
- teraz sa programy specjalne podłaczone do internetu zmieniaja przebieg we wszystkich sterownikach na raz jednym kliknieciem , zmieniaja odrazu baze danych we wszystkich servisach i podmieniają przebieg
- Coraz ciekawsze rzeczy na tym kanale
- To fajnie mi zregenerowali przekładnię. Na rondzie mogłem puścić kierownicę i jeździć w kółko 🤣
- Witam Panie Adamie. Właśnie zaprzeczył Pan tym co Pan mowi temu o czym jeden z odcinków garaz Dudy! I teraz pytanie który z was mowi prawdę???
- Bo trzeba odroznic naprawę tak jak się powinno robić a taka na sztukę
- Powinien wspomnieć że zużywa się na środku gdyż jak jedziemy samochodem to często jedziemy na wprost a nie tylko krawężniki itp.
- A Grzesiu podkręcał w 101 napraw 😂🤭
- Kiedy nowy sezon?
- Skomplikowana robota w wymyśleniu takiego czegoś
- no dokładnie luz kasuje się w skrajnych położeniach listwy szkoda że już się skończył sezon :(
- Ta a Duda podkrecił i mówił że będzie dobrze 👍🤔🤔
- Jak cieknie to kupuje sie Zawsze Ale to Zawsze NOWA przekladnie malo uzywana.
- Toć któryś z was ty albo Duda pokazywal jak kasować luzy, a teraz mówisz, że to partactwo. Już chyba sami nie wiecie
- Elo
- Elo
- Elo
- 3